Najděte vhodnou vysokou školu pomocí aplikace pro Android

0

Pokud hledáte obor na vysoké škole, který budete v budoucnu studovat, můžete vyzkoušet novou aplikaci „VŠ test – Na co se hodím?“ od Jobs.cz.

Test vytvořený ve spolupráci se společností SCIO obsahuje několik desítek otázek, pomocí kterých se aplikace snaží zjistit, jaké předměty ve škole, činnosti a zaměstnání se vám líbí. Na první pohled jde o jednoduché otázky, nejednou se však jistě dostane do situace, kdy se nebudete moct rozhodnout, která ze dvou odpovědí je pro vás vhodnější. Možná práve z tohoto důvodu obsahuje aplikace časomíru, takže na zodpovězení každé otázky máte maximálně 25 sekund.

Po vyplnění testu, které vám zabere několik minut, po vás aplikace bude požadovat zadání vaší e-mailové adresy. Na tuto adresu vám Jobs.cz pošle zprávu se seznamem vhodných oborů a internetovými odkazy na přehled vysokých škol v daném oboru. Přímo v aplikaci si také můžete nastavit notifikace na novinky z daného oboru. Přímo v notifikační liště vašeho smartphonu se tak objeví novinky o dnech otevřených dveří, veřejných přednáškách i dalších akcích a zajímavostech z vysokých škol v daném oboru.

Aplikaci „VŠ test – Na co se hodím?“ pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here