My Purchases – seznam všech zakoupených aplikací z Google Play na jednom místě

5

my purchases

Už je tomu poměrně dávno, co Google odstranil z Play Store seznam placených aplikací, kde měl uživatel přehled o všem, co si legálně zakoupil. Pokud jste ještě donedávna chtěli najít nějakou zapomenutou aplikaci, kterou jste si dříve koupili, nezbývalo vám než si vzpomenout na její název nebo složitě prohledávat seznam stovek či tisícovek stažených aplikací, který zahrnoval i neplacené tituly.

Vývojář Christian Arndt nedávno vydal velmi užitečnou aplikaci, která tento problém snad jednou provždy řeší. My Purchases zobrazí jednoduchý seznam aplikací a her, které jste si v minulosti zakoupili v Google Play Store. Kromě názvů a ikonek můžete vidět také datum zakoupení a cenu, kolik v té době daná aplikace stála. Kliknutím na danou aplikaci ze seznamu přejdete na její v profil v Google Play.

My Purchases má jednoduché uživatelské rozhraní optimalizované pro telefony i tablety. Doba načtení může být, zejména pokud jste si z Google Play stáhli velké množství aplikací, trochu delší. Užitečnou aplikaci My Purchases si můžete stáhnout zcela zdarma. Pokud budete chtít podpořit vývojáře a ještě se zbavit reklamního banneru v dolní části, můžete si za 25 Kč zakoupit Pro verzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. Výborná aplikace zobrazuje přesně všechny placené aplikace které jsem během 3 let zakoupil. Mám ji nainstalovanou LG g3 a plná spokojenost. Díky!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here