mVideoPlayer – videopřehrávač s podporou titulků

10

Dobrých video přehrávačů není nikdy dost, zvláště pokud podporují titulky. Chtěl bych Vám proto představit mVideoPlayer, jedná se o poměrně zdařilý přehrávač obsahující obsáhlé, leč neobtěžující nastavení.

Přehrávač si pamatuje poslední pozici přehrávání také nastavení jasu při přehrávání, je schopen zobrazit titulky(srt,ssa,ass,sub,mpl,psb,smi,txt) s diakritikou (v aplikaci si můžete zvolit kódování),  samozřejmostí je možnost zamknout ovládání či automatické ztišení zvuku při příchozím hovoru. Z dalších možností jmenujme rychlé přizpůsobení jasu (není nutné zastavovat video), přístup do IMDB (mezinárodní obdoba CSFD) přímo z aplikace, či přidávání záložek do videí.

Podporované formáty záleží na tom, co podporuje daný telefon, tj. pokud máte XiviD certifikovaný telefon nebudete mít problém přehrát XiviD videa. Pokud jej nemáte, nepomůže Vám ani tato aplikace.

Podporovaná verze Androida 1.5+


Seznam videí


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

10 KOMENTÁŘE

 1. je schopen zobrazit titulky(srt,ssa,ass,sub,mpl,psb,smi,txt) s diakritikou (v aplikaci si můžete zvolit kódování) – kde se to da nastavit? nejak to nemuzu dohledat.
  Diky

    • Jak přesně nebere? Pokud to místo českých znaků zobrazuje ‚rozsipaný čaj‘ tak zkuste změnit kódování.

     • Kodovani se dá změnit rovnou v souboru .srt. Stačí jen otevřít v poznámkovém bloku, dát uložit jako a pod názvem souboru je kodovaní, většinou je tam ANSI, které když se změní na UTF-8 tak bude podporovat diakritiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here