Z1 TV živě na Androidu

10

Zpravodajská televizní stanice Z1, jako první česká stanice spustila své živé vysílání na Androidu. Vysílání zprostředkovává aplikace Z1TV live, která je ke stažení na Android Marketu.Z1 nyní po aplikaci pro Iphone, také podporuje platformu Android, uvidíme, zdali ji budou následovat stanice ČT24 a Očko, které již mají své aplikace pro Iphone.

Stanice se zaměřuje na zprávy a ekonomiku a její vysílání můžeme sledovat na svém mobilu live od pondělí do pátku 7:00-23:00. Aplikace sama přizpůsobí kvalitu obrazu podle rychlosti připojeni, v případě pomalého připojení máte možnost poslouchat stanici. Navíc aplikace obsahuje televizní archiv Z1 a její program.

Podporovaná verze Androida 2.1 +

Z1Tv live Z1TV Live

QR Z1Tv live
Zdarma

Stanice Z1 v lednu 2011 ukončila vysílání

10 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím. Nevíte někdo, jak je datově náročné přehrávání této TV? Mám HTC Desire a většinou se pohybuji v oblasti, kde je max. EDGE. Předem díky za radu.

  2. Prográmek Z1 na V945 nejde rozchodit, hlásí po zdlouhavém načítání „nemohu se připojit ke zdroji dat“, ačkoliv WIFI i 3G síť bez problémů. Kde je chyba?

  3. 2Petr, nemůžeme si být jisti že je aplikace určena i pro V945. I když by to bylo divné, co jsem se koukal na internet, píše tu pár lidí s V845 že jim funguje bez problémů. Zkusil bych aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Jinak nevím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here