mParkování – užitečný pomocník pro řidiče z Prahy

0

Pokud jste Pražáci nebo do hlavního města alespoň někdy zavítáte autem, máme pro vás tip na užitečného pomocníka. Nová aplikace mParkování nabízí několik nástrojů týkajících se parkování i hustoty dopravy v Praze.

Aplikace je rozdělena do několika záložek. Pod první z nich se ukrývá přehled záchytných parkovišť P+R s informací o vzdálenosti z vaší aktuální pozice a momentální zaplněnosti. Po kliknutí na parkoviště zobrazíte více informací včetně možnosti zobrazení na mapě, navigace, významných míst v okolí (obchody, restaurace aj.), zastávek hromadné dopravy v okolí a fotografie z webové kamery.

Druhá záložka nabízí aktuální informace o dopravní vytíženosti jednotlivých míst v Praze. Ve další záložce najdete mapu parkovacích zón v hlavním městě s informacemi o platnosti, maximální době parkování, ceně a možností navigace. Pátá záložka obsahuje aktuální snímky z webových kamer. K dispozici nejsou jen webkamery ze silnic, ale také dalších míst po celém hlavním městě.

A dostáváme se k poslední záložce, kterou využijete až po samotném zaparkování. Tento jednoduchý nástroj umožňuje uložit přesnou pozici, kde jste své auto zaparkovali, takže se už nemusíte bát zdlouhavého hledání při návratu k auto. Aplikace také umožňuje nastavit upomínku za vámi určený čas, což se bude hodit zejména v případě, kdy parkujete na parkovišti s omezenou dobu stání. Zbývající čas se zobrazuje také v notifikační liště vašeho telefonu.

mParkování je velmi užitečná aplikace a její hlavní nevýhodou může být pro většinu uživatelů omezená funkčnost pouze na území Prahy. Novinku od vývojářů z eMan si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here