Motomail, šikovný pomocník každého řidiče

0

Jistě každý z vás prožil situaci, kdy někam jedete a najednou před vámi stojí kolona aut kvůli nehodě nebo uvíznete v zácpě někde hluboko ve městě. Všechny tyto trable by vás mohli minout za předpokladu, že by jste o nich dopředu věděli. A právě proto je zde velmi zajímavá aplikace Motomail, která funguje dost podobně jako sociální síť.

Pro plnou verzi aplikace je třeba se registrovat, bez registrace je k dispozici pouze omezená verze. Po designové stránce je aplikace průměrná – „křiklavá“ zelená v podobě barvy písma na bílém pozadí a k tomu světle šedé ikony. Takováto kombinace zbytečně namáhá naše oči.

Aplikace pomocí GPS rozpozná vaši polohu a na mapě pak vyhledá aktuální informace ve vašem okolí. Například při nehodě se zobrazí značka a po kliknutí se vypíše detailní popis události. Další zajímavou funkcí je hustota provozu nebo radar, jak již název napovídá, oznamuje informace o přítomnosti radaru na vaší cestě. Nahlásit policii, to je další funkce, pomocí které můžete nahlásit policii nehodu nebo jinou událost.

Další funkcí, kterou by každý očekával, je nehoda, ano, lze nahlásit nehodu a upozornit tak kromě policie i ostatní řidiče. Předposlední je PHM funkce, ta umožňuje podávat informace o aktuálních cenách pohonných hmot ve stanici, kde jste právě čerpali.

A konečně poslední, nejzajímavější funkce, kterou najdeme pod názvem „Nahlásit piráta silnic“ jak samotný název říká, uvidíte-li piráta silnic, který porušuje předpisy, můžete nahlásit jeho registrační značku.

MotoMail je bezpochyby užitečnou aplikací, která se na cesty vždy hodí, snad jen škoda, že ji využívá poměrně málo uživatelů, i když je zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here