Moon 3D

4

Máte rádi měsíc a chcete vědět v jaké fázi se dnes nachází? Nebo chcete vědět, kdy bude další úplněk? Pak určitě vyzkoušejte Moon 3D.

Pomocí aplikace Moon 3D snadno zjistíte, jak bude dnes či v nadcházejících dnech měsíc vidět, kdy bude nejbližší úplněk a kdy naopak bude měsíc vidět nejméně.

Moon 3D - phase mod. Kalendář v aplikace Moon 3D.

To vše dostanete zabalené v jednoduché a přehledné grafice.

V nastavení samozřejmě nechybí nastavení polokoule, aby se měsíc zobrazil správně. Příjemné také je, že můžete aplikaci nastavit, aby se z obrazovky s aktuální podobou měsíce přepnula do kalendáře pouhým otočením telefonu (z portrait do landscape a obráceně).

Moon 3D nastavení. Nápověda v Moon 3D pro Phase mod.

Další věc co potěší je widget na plochu (pouze velikost 1×1), který zobrazí viditelnost měsíce pro aktuální den obrázkem, pod kterým může vypsat datum nejbližšího úplňku, či viditelnost měsíce v procentech. Hračičkové a malé děti zase jistě ocení exploration mod, v kterém si můžou s měsícem volně otáčet.

Widget aplikace Moon 3D. Moon 3D exploration mód.

Podporovaná verze Androida 2.1+
App 2 SD: ano
Velikost: 416 kb

Zdarma

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Dobry deň. Chcel by som sa opýtať že prečo mi doma cez wifi nejde sťahovať veci do telefonu cez market ? V škole keď sa pripojim na wifinu tak mi to ide v pohode..Ale doma mi to nejde..Len napíše že prebieha preberanie ale nestaihne mi to..Čo mám robiť ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here