Mobilní Facebook se zbaví chatu a přinutí vás používat Messenger

3

Podle posledních informací vás mobilní Facebook v následujících týdnech přestane informovat o zprávách od vašich přátel. Pokud vám bude možnost chatovat i skrze mobil nebo tablet chybět, budete nuceni začít používat specializovaného IM klienta Facebook Messenger. Ten existuje už více než dva roky a z mého pohledu se jedná o jeden z nejvíce uživatelsky přívětivých mobilních IM klientů současnosti, a to Facebook používám víceméně sporadicky.

Facebook Messenger new ui

Facebook tak konečně překoná tuto schizofrenii, která většině uživatelům již v současnosti používající Messenger, lezla celkem krkem. Samotná aplikace pro tuto sociální síť prošla v nedávné době masivním redesignem, který byl z uživatelského hlediska určitě krokem k lepšímu, těžko ale říct, proč samotné odstranění možnosti zasílat zprávy nepřišlo už v rámci oné velké aktualizace. Nyní je již ovšem téměř jisté, že nás tato ztráta v budoucích týdnech nemine.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: thenextweb

3 KOMENTÁŘE

  1. nech si strčia ten ich messenger niekam … tak trápnu aplikáciu som v živote nevidel … len čo mi to nervy a RAMku žere …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here