Minecraft Pocket Edition 1.0 přidá endportal a draky mezi další dobré věci.

0

ap_resize

Ačkoli otevřený svět plného craftování vážně nemá konce, přece jen našli způsob jak to „skončit“, do Minecraftu konečně přidali Endportal. Originální PC hra byla rozšířena s konečným levelem a s bossem už v roce 2012, ale Microsoft-branded Windows 10 version a Pocket Edition na Android neměli k tomu zatím přístup. Na blogu od Mojang vývojářů píšou, že End je už blízko a už mají i trailer přímo ze hry.

www.youtube.com/watch?v=ptVorcjr9qU

Už z názvu „Ender Update,“ je jasné co tam bude, také konečně aktualizuje hru na verzi 1.0, hráči budou moct cestovat do jiné dimenze, kde budou zcela nové příšery a nové craftovací materiály.  Také tam bude něco jako „final boss“, kterým bude Ender Drak a když ho zabijete, dostanete kredity a achievement. Nejlepší by bylo, najít si skupinku lidí a porazit ho společně, bude to mnohem jednodušší.

Další funkce, které slíbili v updatu 1.0 zahrnují: polární medvědy a medvíďata v daném prostředí, přístup zdarma k hudbě Minecraftu. Přesné datum, kdy by měla pocket edice vyjít, se ještě neví , ale Mojang většinou oznamuje tyto věci pár týdnů předtím, než to vydají. Snad byste mohli zabít bosse (draka), už před koncem tohoto roku.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here