Microsoft vydal oficiální Xbox Live aplikaci pro Android

1

Spekulace o tom, že Microsoft se svou Xbox live mobilní aplikací nezůstane jen u své domovské platformy Windows Phone 7, ale expanduje i na iOS a Android se s různou důvěryhodností objevovali již od začátku tohoto roku. V únoru byly pak podpořeny vydáním OneNote a slíbením klienta pro SkyDrive.

Po nedávno skončené herní výstavě E3 se tak o jejich pravdivosti takřka nepochybovalo a očekávalo se, že je její vydání jen otázka několika málo týdnů. A jak se předpokládalo, tak se také stalo a aplikace Xbox live se dnes ráno objevila v Google Play a iTunes AppStore.

Xbox live pro Android nabízí takřka to samé jako její sestřička na Windows Phone 7, je z ní tedy možné sledovat novinky o hrách, prohlížet achievementy, upravovat 3D herního avatara a v případě zaplaceného Xbox live účtu i posílat zprávy přátelům.

Díky snaze replikovat Metru UI z Windows Phone 7 bohužel poměrně vyčnívá z řady typických androidích aplikací a alespoň na Samsungu Galaxy S trpí pomalejšími animacemi přechodů mezi jednotlivými stránkami. Chybí také úprava rozvržení stránek pro tablety.

Na druhou stranu je však zdarma a funguje na jakémkoliv androidím zařízení s alespoň WVGA (800×480) rozlišením a verzí Androida 2.2 FroYo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here