mBenzin – tankujte nejlevněji

6

mbenzin 1 mbenzin 2

Řidiče, kterým není lhostejné, za kolik tankují, jistě potěší česká aplikace mBenzin.cz. Novinka, kterou mají na svědomí vývojáři z Mobildrive, se od ostatních aplikací pro Android výrazně liší svým designem, který připomíná Windows Phone. To ale nemusí být nutně na škodu, uživatelské rozhraní mBenzin.cz je docela přehledné a po grafické stránce velmi povedené.

Stejně tak funkce aplikace zvládli vývojáři na výbornou. mBenzin.cz zobrazuje nejbližší a nejlevnější čerpací stanice ve vašem okolí. Kromě majitelů aut s benzinovými a naftovými motory, budou jistě potěšení také ti, kteří tankují LPG nebo E85. U každé čerpací stanice jsou kromě aktuálních cen pohonných hmot k dispozici také informace o adrese (včetně polohy na mapě) a kontaktních údajů.

Cenu pohonných hmot v jednotlivých čerpacích stanicích mohou do služby mBenzin.cz přidávat samotní řidiči přímo ze svého smartphonu. Celkový dojem ale bohužel kazí skutečnost, že nejde o plnohodnotnou aplikaci naprogramovanou pro Android, nýbrž jen mobilní verzi internetových stránek. Načítání mBenzin.cz tak není nejrychlejší.

I přes výše uvedený nedostatek ale doporučujeme aplikaci minimálně vyzkoušet. mBenzin.cz můžete stahovat zdarma z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

    • Přesně, když chcete něco zkoušet, tak nejdřív zavedený pumpdroid a až pak nějakou Windows-like novinku.

    • Mne to tedy otevrelo hned na prvni pokus pumpy v miste meho bydliste – Olomouci. Jen podle wifiny, predpokladam. Gps nesvitilo a mobilni data muj tablet nema.

      • Kurna, zmatene jsem tady reagoval na komentar z Google Play, sry. Navic dnes jsem zkousel znovu a vytrvale mi to nabizi ceny pro Prahu (pokud teda nezadam umisteni rucne), takze zalezi asi na tom, jaky udaje o umisteni ta ktera wifina poskytuje.

  1. Nepouzitelny… pumpdroid je mnohem promakanejsi a v praxi pouzitelnejsi… totok ani nenapise z jakeho data jsou ceny na dane benzince… nema to ani zadne favs benzinky… zbytecna prace

    • oprava… datum z jakeho jsou ceny na dane benzince jsou k dispozici az na karte benzince… ale pro rychly prehled v nahledu to tam stejne neni takze plati co jsem psal v predchozim prispevku…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here