Marvel vydal oficiální aplikaci plnou komixů

4

Všichni milovníci komiksů od Marvelu jásejte, na Android marketu se totiž dnes po dlouhém čekání konečně objevila oficiální aplikace umožňující přístup k celkem 1 400 výtiskům všech možných i nemožných komiksů.

Valná většina komiksů je poměrně předpokládatelně zpoplatněná, cena však není nikterak vysoká, pouhé $1,99 (36kč) – $4,99 (90 kč) a placení navíc probíhá komfortně skrze Android market přímo z aplikace. Rozhraní je navíc velmi podobné obchodu s aplikacemi, takže obsahuje recenze, hodnocení, seznam všech ostatních dílů z dané série a dokonce i krátkou ukázku, díky čemuž se rozhodně nemusíte bát, že koupíte zajíce v pytli.

Překvapivě použitelná je i samotná čtečka komiksů. Ta, ačkoliv ukazuje vždy jen jedno políčko, tak je poměrně přehledná a díky hezky zpracovaným přechodovým animacím i vizuálně příjemná. Rozhodně tedy nejde o bohužel častý případ, kdy se komiks stáhne jako klasický obrázek a vy musíte složité zoomovat na jednotlivá políčka.

Jediným drobným problémem může být nutnost uživatelského účtu a to i v případě, že aplikaci jen zkoušíte a stahujete komiksy zdarma. Naštěstí jej lze zřídit přímo z prostředí aplikace a nevyžaduje žádné citlivé osobní údaje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

4 KOMENTÁŘE

    • Tato aplikace je ale úplně zdarma ;). Jen samotné komixy je potřeba kupovat.
      Zdarma jich je asi 10.
      Jinak, myslím, že máme spíše většinu recenzí na free aplikace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here