Looksery – úprava fotek a videí v reálném čase

0

Aplikací na úpravu fotek i videí je na Google Play spousta. Aplikace „Looksery“ se od nich ale naprosto liší. Nenabízí vám sice miliony různých filtrů, ani možnost vkládání do fotografií text či další obrázky. Dokonce zde ani nemáte možnost přidávání rámečků. Čím je teda aplikace tak zajímavá? Odpověď je jednoduchá. Poskytuje vám možnost úpravy v reálném čase a to přímo během focení či natáčení.

Úprava fotek s Looksery Úprava fotek s Looksery

Aplikace funguje jak s přední, tak se zadní kamerou. Já osobně však používám raději fotoaparát přední. Díky němu můžete za pomoci aplikace vytvářet opravdu zajímavá selfie. Po té, co se podíváte do fotoaparátu, se pokusí aplikace nalézt váš obličej. Tato funkce jí sice zatím nejde dokonale, ale vývojáři ji stále vyvíjejí a už nyní se to s trochou trpělivosti dá vydržet.

Po té si již můžete vybírat mezi téměř třiceti efekty, které váš obličej dočista změní. Řadí se mezi ně například změna vašeho obličeje v upíra, robota, nebo přidání svatozáře, slunečních brýlí, srdíček místo očí, případně jen změna jejich barvy.

Úprava fotek s Looksery Úprava fotek s Looksery

Některé efekty se navíc objevují pouze po provedení nějakého „signálu“, díky čemuž se dají natáčet i zajímavá videa. Efekt upíra, doplněný o hrůzostrašné zvuky, se například objeví ve chvíli, kdy otevřete dokořán pusu. Dále si můžete nastavit, aby se vám v očích, ve chvíli kdy je otevřete, objevila srdíčka.

S aplikací Looksery si můžete opravdu pohrát. Proto vám ji nemohu jinak, než doporučit. Navíc je zdarma, tudíž jejímu vyzkoušení nic nebrání.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here