Konec zaspávání: Alarmy (Sleep if you can)

0

alarmy ikona Znáte ty dny, kdy se se vám prostě za žádnou cenu nedaří vstát z postele a ani budík vás nezachrání, protože je tak snadné jej vypnout? S aplikací Alarmy (Sleep if you can) to nebude tak jednoduché. Tento alarm vás totiž nechá na pokoji, až když vyfotíte určitou věc, kterou jste nafotili při nastavování budíku. Pokud to s časným buzením tedy myslíte vážně, tak si samozřejmě nevyberete noční stolek vedle postele, ale věc, kvůli které si budete muset udělat menší procházku. Ať už půjde o kuchyňský sporák, nebo zubní kartáček.

Na úvodní obrazovce najdete výběr časů budíku a jednoduše přidáte nový. U toho pak nastavíte čas, opakování, melodii, vibrace a nakonec metodu buzení. Pokud se totiž občas rozhodnete dát si pohov od rozespalého pochodování po bytě se zvonícím telefonem, je možné nastavit vypnutí alarmu zatřesením telefon, nebo prostě jen klasickým odkliknutím.

alarmy screenshot

V nastavení je možné přizpůsobit automatické ztišení budíku po vámi vybraném čase, což ale stejně jako vypnutí bez nutnosti vyfocení moc nekoresponduje s hlavním účelem aplikace. U metody zatřesení je možné zvolit sílu a u fotek jejich přesnost, což může být užitečné, když chodíte spát a vstáváte za jiných světelných podmínek a fotky by se tak mohly až příliš lišit, přestože by byly foceny na stejném místě. Aplikace je celkově velmi jednoduchá na používání a pokud si myslíte, že patříte mezi ty, které jen tak něco neprobere, doporučuji ji vyzkoušet, na Google Play je ke stažení zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here