KoalaPhone: jednoduché ovladatelné prostředí pro babičky a dědečky

0

 IMG_8701 cerna cz  IMG_8726 cerna cz
IMG_8755 cerna cz 1920

Koala Phone launcher je mobilní prostředí určené pro všechny lidi, co si chtějí na telefonu prohlížet fotky, používat fotoaparát a další chytré funkce, ale nechtějí s telefonem bojovat. Aktuální dotykové telefony jsou pro ně složité, mají malou klávesnici a moc podobných ikon.

Toto prostředí obsahuje zjednodušený editor SMS zpráv, zvětšený seznam kontaktů a sadu aplikací upravených pro ovládání prstem (fotoaparát, prohlížeč obrázků, budík a svítilnu). Ostatní aplikace, jako mapy nebo Skype, se také dají spustit z menu koaly. Přijaté zprávy a nepřijaté hovory mají velké a viditelné notifikace.

INSTALACE
Koala Phone je možné nainstalovat na jakýkoli telefon se systémem Android 4.0 nebo novějším. Pro nastavení jako hlavního prostředí v telefonu stiskněte na telefonu klávesu „Domů“ a z nabídky vyberte Koala Phone. Přepnout se zpátky do původního prostředí telefonu potom můžete z nastavení Koala Phone, pomocí položky „Volba prostředí“.

KoalaPhone Silver (Zdarma)

Na 7 dní si můžete odzkoušet všechny funkce zdarma. Poté se rozhodnete, jestli si chcete všechny funkce ponechat, nebo si vystačíte se základní verzí:

  • zobrazují se pouze 3 poslední SMS a 3 poslední hovory
  • nejde nastavit heslo do nastavení a změnit funkce tlačítka SOS
  • není dostupný upravený fotoaparát, galerie, budík a svítilna

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

KoalaPhone Gold (125 Kč, jednorázový poplatek)

Plná verze aplikace s upraveným fotoaparátem, galerií, budíkem a svítilnou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here