Klávesnice z Jelly Bean ke stažení pro všechna Ice Cream Sandwich zařízení

0

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, tak velkou část ze zážitku z mobilního operačního systému určujte softwarová klávesnice. Právě tu totiž na rozdíl od většiny jiných částí systému používáme v podstatě pořád a to, i když jsme v aplikacích třetích stran.

A bohužel právě klávesnice nepatřila do Androidu 2.3 zrovna mezi ty nejsilnější stránky systému. Naštěstí to díky podpoře alternativních klávesnicí nebyla kritická vada, ale jako vizitka to rozhodně nebylo dobré. Od verze 2.3 se tak naštěstí Google pochlapil a v každé nové verzi klávesnici o trochu vylepšil.

Nejinak tomu učinil i v aktuálně nejnovější verzi 4.1, ve které přepracoval predikci textu, upravil algoritmus zjišťování, jaká klávesa byla stisknuta a údajné zapracoval  i na rychlosti a plynulosti psaní.

A díky práci firmy Beansoft stojící například za ThumbKeyboard nyní můžete vyzkoušet, zda se to Googlu povedlo i na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Právě na ten totiž firma klávesnici z JB přeportovala. Vše je zatím v rané alfa verzi a tak nemusí vše fungovat dokonale, klávesnice je ale zdarma a tak za alespoň vyzkoušení určité stojí.

Klávesnice prozatím nepodporuje český jazyk, ale pouze angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, portugalštinu a ruštinu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here