Originální klávesnice z Androidu 4.2 v Google Play

14

unnamed

Další nástroj, jak si ulehčit práci na telefonu nebo tabletu, vypustil během úterních hodin Google do svého obchodu. Tentokrát se zaměřil na psaní textu a tak si pro nás připravil klávesnici, která přináší hned několik podfunkcí. Doposu byla tato klávesnice používána pouze v zařízeních Nexus.

Na přejíždění prsty po písmenech jsme již zvyklí. To stejné platí i o inteligentním dokončování rozepsaného slova, ale nyní nám klávesnice dokáže navrhnout i slovo následující. Dále můžeme text zadávat hlasově a k dispozici budeme mít 26 jazyků a rozšířené rozvržení klávesnice.

Aplikace bohužel prozatím není dostupná v České republice, Google ji prozatím nabízí jen v anglicky mluvících zemích. Ve formě instalačního balíčku si ji naštěstí můžete už nyní stáhnout zde.

 unnamed (1) unnamed (2)

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

14 KOMENTÁŘE

        • Dobrý den,
          Předně bych se chtěl omluvit za mystifikaci článku, ale mělo to své důvody. Google zjevně nezablokoval všechna zařízení nebo se vyskytla nějaká chyba a já nyní mohu aplikaci z Google Play stahovat a proto jsem tedy nemohl poznat, že není dostupná prozatím pro naše území. Klávesnice ale již obsahuje českou lokalizaci a tak lze očekávat brzké uvolnění 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here