Keep Screen ON – inteligentní ovládnutí zhasínání displeje

6

keep scereen on

Už jste znechuceni neustálým zhasínáním displeje, když něco děláte? A také byste chtěli ušetřit trošku své baterie? Mě osobně se vždy líbila funkce nových telefonů od společnosti Samsung – konkrétně mám na mysli funkci Smart Stay, která využívá přední kamerky pro zachycení toho, zda se na telefon díváte, či nikoliv. Na druhou stranu můžu s klidným svědomím říct, že je to jen machrovinka, neboť je neustále aktivní přední kamerka, a v konečném důsledku tato funkce spotřebuje více energie, než reálně uspoří. V tomto případě je tedy daleko efektivnější dát časový limit displeje na pár minut, díky čemu ušetříte trochu více baterie.

Před několika dny jsem objevil aplikaci, která si bere příklad ze Smart Stay. Aplikace si ovšem nevezme tolik baterie, jako funkce Smart Stay, protože nevyužívá vaši čelní kamerku, nýbrž senzory zařízení. Jde o aplikaci která se jmenuje Keep Screen on a nyní vám ji stručně představím.

Při otevření aplikace vás nečeká žádné HOLO, nýbrž klasické a ne velice pěkně udělané UI. Nicméně o to nám nejde a aplikaci pravděpodobně pustíte jen jednou. Při otevření je nutné zaškrtnout první políčko na zapnutí aplikace. Dále je možné otevřít políčko test, při čemž zjistíte, při jakém úhlu bude zařízení zhasínat. Pokud by Vám úhel nevyhovoval, je možné nastavit v dalších řádcích.

Velkou výhodou této aplikace je, že opravdu funguje a nejedná se tedy o žádný nefunkční „odpad“, kterého jsou na Google Play tisíce. Aplikaci naleznete v Google Play zadarmo (verze lite), případná plná verze Vás bude stát 25Kč. Ještě podotknu, že jsou potřeba ROOT práva, což mnohé zřejmě nepotěší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 keep scereen on2  keep scereen on1

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak screebl je mnohem ale MNOHEM lip vyresen a navic vyuziva gyroskopu misto kamery coz setri baterii mnohem vic a hlavne funguje i v naproste tme. Vyzkousejte. .sam pouzivam i na tabletu i na telefonu.

  2. A já měl vždy zato, že u Smart Stay přední kamera nesnímá stále, ale pokud se přiblíží limit pro zhasnutí displaye tak kameru aktivuje jen na chvíli a v případě, že se na display člověk dívá jen prodlouží prodlevu o další časový interval a pak kameru opět vypne. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here