KdoVolal.cz – aplikace pro zjištění informací o neznámém čísle

1

Volalo vám neznámé číslo? Pomocí aplikace KdoVolal.cz můžete rychle a jednoduše zjistit, zda se nejedná o nebezpečné číslo. Aplikace využívá stejnojmennou internetovou databázi, kterou doplňují samotní uživatelé.

Po spuštění KdoVolal.cz se zobrazí seznam všech uskutečněných hovorů. Po kliknutí na telefonní číslo se objeví jeho záznam v databázi obsahující počet hledání, hodnocení bezpečnosti a samotné komentáře od uživatelů. Obrovskou nevýhodou je absence možnosti hodnocení a přidávání komentářů přímo z aplikace. Z toho důvodů je databáze trochu skromnější, i přesto se mi v ní ale podařilo najít informace o velké části neznámých čísel. V případě, že nejsou dostupné žádné informace od uživatelů, nabídne aplikace vyhledání čísla na Googlu. Pomocí kontextového menu můžete dokonce do aplikace zadat libovolné telefonní číslo, které se nenachází ve vašem seznamu hovorů.

 

Uživatelské rozhraní aplikace je opravdu velmi jednoduché a možná by mu neuškodily rozsáhlejší grafické úpravy. V nastavení aplikace můžete zvolit například to, zda se v aplikaci mají objevovat pouze neznámá čísla, která nemáte v telefonním seznamu.

Na řadu přichází jeden z trumfů aplikace, kterým je automatické zobrazování informací o příchozích hovorech od neznámých čísel, které probíhá pomocí dialogového okna nebo notifikace v liště.

KdoVolal.cz je jedinou českou aplikací tohoto druhu pro Android. Po drobnějším doladění a přidání některých funkcí by mohlo o dokonalého pomocníka každého uživatele.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

+ automatické zjištění příchozích hovorů
+ přehlednost a rychlost
– nemožnost přidávat komentáře z aplikace
– občasné problémy s načítáním
celkové hodnocení: 70 % 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here