Jiří Dienstbier vydal vlastní aplikaci k prezidentským volbám

3

Dienstbier

Prezidentské volby v zahraničí rozhodují různé aspekty například v USA před 4 lety převálcoval Barack Obama svého protikandidáta využitím sociálních sítí a dalších technických možností doby. V dnešní době jsou velmi populární aplikace do mobilu a právě tohoto faktu se chystá využít kandidát na prezidenta ČR Jiří Dienstbier, který vydal vlastní aplikaci. Je tak prvním mezi všemi kandidáty, a musím uznat, že aplikace je velmi povedená jsem osobně zvědav s čím přijdou ostatní kandidáti.

Aplikace  Dienstbier  Vám umožní přímý přístup k informacím o jeho postojích a aktivitách, a to bez redakčních úprav a v reálném čase. Ty připravuje Jiří Dienstbier spolu s jeho týmem. Zároveň aplikace umožňuje přímý kontakt pana Dienstbiera s voliči a možnost voličů oslovit svého kandidáta a svým hlasováním. Tím můžete ovlivnit jeho postoje a chování.

Dienstbier Dienstbier Dienstbier


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Zbytečný taková věc, jako-by web nestačil, každý den tam asi budu něco hledat, nebo jak. Kdyby to alespoň jako dálkové ovládání fungovalo. Nebo se po volbách bude tohle používat místo občanky?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here