iSKI Czech

0

Lyžařská sezóna na českých horách se pomalu, ale jistě rozjíždí a pokud taky hodláte vyrazit na nějaký kopec, může se vám hodit aplikace iSKI Czech.

 iSKI spouštění.  iSKI seznam středisek.

Aplikace umí zobrazit všechny velká a většinu menších lyžařských středisek v ČR podle abecedy, vzdálenosti od vás, vleků v provozu a množství sněhu. Můžete si je taky zobrazit všechny najednou na mapě. V základním seznamu jsou informace o počtu vleků v provozu, výšce sněhové pokrývky, vzdálenosti od vás a počasí.

 iSKI vyhledávání. iSKI podrobnosti.

Po kliknutí na středisko se zobrazí například mapka areálu, obraz z web kamer/y (jsou-li k dispozici), nadmořská výška střediska, podrobnější výpis vleků, počasí, celková délka tratí, číslo na místní záchrannou/horskou službu a kdy naposledy byly tyto informace aktualizovány. Dlouhým podržením prstu můžete středisko přidat do oblíbených.

 iSKI info. iSKI novinky.

V záložce tipů najdete užitečné informace nejen o aplikace iSKI.

 iSKI trofeje. iSKI trofeje.

V trofejích se pak můžete zapojit do soutěže o lyže značky HEAD, spočívající v nahrávání vašeho lyžování (více info v aplikaci).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Česko není jediná země, pro kterou byla aplikace iSKI vytvořena, pokud tedy jedete do zahraničí, podívejte se na seznam aplikací od Intermaps. Za sebe můžu potvrdit výbornou funkčnost rakouské verze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here