Instagram představil samolepky a více funkcí od Snapchatu

0

instagram-stickers-2-640x380

 

Jak jste si včera mohli všimnout, Instagram přidal novou funkci. Instagram přechází k plnohodnotnému Snapchatu a nyní je o jeden krůček blíže k dokončení. Vlastník aplikace – Facebook, včera oznámil, že už konečně dává možnost uživatelům, přidat si k ‚Stories‘ (příběhům) samolepky nebo několik textových polí.

Zahájením slavnostních samolepek přidali sněhuláky, vánoční stromky a dokonce i konkrétní čas, počasí a umístění, kde se zrovna nacházíte. Spolu se samolepkami přidali neomezený počet textových polí a zlepšení stahování Stories, takže pokud si budete chtít stáhnout své Stories, stáhne Vám to jako jeden video soubor. Také přidali tlačítko navíc press-to-record, k nahrávání videa, na které stačí kliknout při nahrávání videa a ukončit ho také kliknutím. Tlačítko již nemusíte celou dobu při nahrávání držet.

instagram-stickers-1-640x380

 

Nálepky přidáte tak, že když nahrajete video/vyfotíte fotografii, nahoře se Vám ukáže nové tláčítko v pravém horním rohu. Tam najdete Samolepky Instagramu a emoji Vašeho telefonu. Je také nutno poznamenat, že Samolepky jdou zatím přidat jen do Stories.

Oproti Snapchatu můžete na Instagramu použít více samolepek najednou, zatím co na Snapchatu je můžete použít jako filtr, ten můžete použít jen jeden. Všechny samolepky jdou otáčet a můžete i různě měnit velikosti.

Instagram se tímto snaží přilákat více a více lidí.

ap_resize

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here