Image 2 Wallpaper – přizpůsobte si tapetu dle svého

1

Široké možnosti personalizace patří mezi stěžejní vlastnosti chytrých telefonů s operačním systémem Android. Mezi nejzákladnější možnosti patří nastavení libovolného obrázku jako pozadí launcheru. Tuto funkci používá snad každý uživatel. Bohužel možnosti nastavení tapet nejsou příliš široké, operační systém Android v surové formě sám o sobě nabízí v podstatě pouze ořez obrázku a toť vše. Co ale dělat, když chceme například nastavit jako tapetu obrázek, který je ve čtvercovém formátu a nechceme ho ořezávat?

S elegantním řešením přišel vývojář shirobakama724 v podobě aplikace Image 2 Wallpaper. Co tato aplikace uživatelům nabízí?

Screenshot_2013-12-01-11-18-47 Screenshot_2013-12-01-11-25-25 Screenshot_2013-12-01-11-38-54

Jedná se v podstatě o velice jednoduchý editor obrázků, kde je preferována volba nastavení obrázku jako pozadí launcheru. Aplikace s jednoduchým a intuitivním prostředím umožňuje přizpůsobení obrázku výšce či šířce displeje, otáčení obrázku, zarovnání do stran či vyplnění volného prostoru libovolnou barvou. Mezi vítané vlastnosti, které ocení především majitelé slabších telefonů, patří také redukce velikosti obrázku anebo použití méně náročného barevného spektra, čímž telefonu ulehčí práci na vykreslení tapety. Mezi rozšířenými možnostmi nalezneme také možnosti nastavení odstínů barev anebo použití efektů (sépie, černobílé spektrum). Nejlépe aplikaci a její možnosti vystihne několik snímků obrazovky přizpůsobených pozadí.

Screenshot_2013-12-01-11-27-43 Screenshot_2013-12-01-11-26-47 Screenshot_2013-12-01-11-26-02

Mezi stěžejní výhody aplikace patří široké možnosti přizpůsobení obrázku na pár kliků, nabídka základní palety funkcí, které uživatel při nastavení tapety opravdu využije nebo intuitivní prostředí aplikace, které je optimalizováno i pro tablety. Naopak některé Androiďáky může od vyzkoušení aplikace odradit absence lokalizace v českém jazyce.

A to nejlepší na závěr. Aplikace Image 2 Wallpaper je dostupná zdarma v katalogu Google Play, vyzkoušet jí tedy může každý, komu základní možnosti nastavení tapet nevyhovují.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

  1. Super appka, konecne appka co mi pomohla s vyresenim problemu. Zkousel jsem hodne aplikaci ale stale se nedaril pozadovany vysledek. S timto programem to slo jednim klikem. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here