ICS Skin pro hudební přehrávač Poweramp

1

Hudební přehrávač Poweramp pro Android snad našim čtenářům nemusíme představovat. Každý pozornější uživatel si jistě všiml možnosti změny vzhledu této aplikace. Možná jste ale nevěděli, že kromě výchozích skinů si můžete z Google Play Store stáhnout další. Jedním z nejpovedenějších je bezpochyby ICS Skin, který se snaží napodobit vzhled Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

Poweramp ICS Skin nabízí velmi čisté a přehledné uživatelské rozhraní stylizované do černé barvy, která je vhodně doplněna o bílou a světle modrou. Změněny byly naprosto všechny prvky včetně ikon, vysouvacího menu, ekvalizéru a nastavení. Velmi se povedla zejména hlavní obrazovka přehrávače, která změní barvu při zobrazení obrázku alba.

  

A jak můžete ICS Skin pro Poweramp nainstalovat? Stačí běžným způsobem stáhnout tuto aplikaci z Google Play Store (viz odkaz na konci článku) a násldně přejít do nastavení přehrávače Poweramp. V nabídce „Theme“ potom stačí zvolit položku „PowerAMP ICS Skin“. Pomocí stejné nabídky můžete také skin kdykoliv změnit zpět na výchozí vzhled.

Ke skinu byl vydán také ICS Widget Pack, který obsahuje sadu několika widgetů ve stylu Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Widgety můžete aktivovat běžným způsobe přímo z domovské obrazovky.

Obě vylepšení pro hudební přehrávač Poweramp můžete zcela zdarma stáhnout z Google Play Store pomocí následujících odkazů:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here