HTC BlinkFeed bude brzy dostupný pro všechny zařízení s Androidem

1

Včera tchaj-wanská společnost HTC oficiálně představila svou novou vlajkovou loď pravděpodobně pro celý letošní rok. Název je však poněkud zavádějící, je totiž stejný jako u loňského modelu – HTC One. Může to být dáno i tím, že příliš změn jsme se oproti loňské verzi nedočkali. Mezi těmi pár novinkami však bylo i nové HTC Sense 6, které přišlo i s inovovaným HTC BlinkFeed.

HTC One (M8)_6

Pro rychlé aktualizace jej HTC uvolnilo do Google Play, BinkFeed je však momentálně dostupný pouze pro nejnovější HTC One. To by se však mělo podle vyjádření samotného HTC v nejbližší době změnit. Zatím však není jasné, zda se bude jednat o samostatnou aplikace, nebo HTC uvolní skrze Google Play celý launcher Sense 6 včetně BlinkFeed podobně, jako to můžeme vidět například u Google Experience Launcheru. Více bych se však přikláněl k první variantě. V současnosti neznáme žádné další podrobnosti ani přibližný termín, kdy by se tak mohlo stát.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: phonerena

1 komentář

  1. „Může to být dáno i tím, že příliš změn jsme se oproti loňské verzi nedočkali,, prosím Vás???? co by si páni redaktoři představovali? :-/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here