Hovernote – poznámkový blok kdekoliv na vašem displeji

1

 

Pro Android je v poslední době vydáváno více a více aplikací, které mohou být spuštěny v tzv. plovoucím okně. To znamená, že okno dané aplikace může být zobrazeno kdekoliv na displeji, a to i případě, že jsou spuštěny jiné aplikace. Tato funkce má mnohé výhody. Pokud potřebuje pracovat s dvěma aplikacemi najednou, nemusíte mezi nimi zdlouhavě přepínat. A samozřejmě zde platí, že čím větší displej, tím lepší využití. Nejlépe si tak plovoucí okna užijete na tabletu s Androidem, většinu aplikací lze ale spustit také na smartphonech.

Po kalkulačce AirCalc se dnes podíváme na aplikaci Hovernote. Jde o jednoduchý poznámkový blok, který má ale proti početné konkurenci výhodu právě v podpoře plovoucích oken. Například si představte, že potřebujete zkopírovat některé části libovolného dokumentu. Otevřete si proto tento dokument v libovolné aplikaci a do rohu displeji umístíte plovoucí okno Hovernote. Možností využití tohoto užitečného poznámkové bloku ale jistě najdete mnohem více.

 

Velikost i polohou okna si můžete jednoduše tažením prstu upravit podle svých představ. Další výhodou je možnost otevření libovolného množství oken současně. Své poznámky z Hovernote lze jednoduše odeslat e-mailem, sdílet na Facebooku nebo třeba nahrát na Dropbox.

Hovernote si můžete stáhnout z Google Play Store za příjemnou cenu 1 dolar (necelých 20 Kč).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here