Hopeless: The Dark Cave – roztomilý horor [Recenze]

0

Že horor, kde bojujete o holé přežití, nemůže být roztomilý? Omyl! Z Google Play store si nyní můžete stáhnout hru Hopeless: The Dark cave, kde budete mít na starost život zářících kuliček, bázlivě se choulících v nebezpečné tmě.

wpid-Screenshot_2013-12-19-15-47-54.png

Co je Hopeless: The Dark Cave

Jak už sám název vypovídá, nacházíte se v temné jeskyni. Roztomilí žlutí tvorečkové jsou lákavým cílem pro všudypřítomná monstra, jež jsou zahalena tmou. Nezbývá, než si připravit zbraně, držet nervy na uzdě a čekat. A čekat. Atmosféru umocňuje strašidelná hudba.

Najednou spatříte pohybující se stín. Je vaše práce včas rozhodnout, zda se jedná o dalšího vystrašeného kamaráda, kterého k sobě přichýlíte, nebo strašidelné monstrum. Takové strašidlo musí být neprodleně zastřeleno kliknutím, jinak ukořistí jednoho z vašich přátel.

Občas se stane, že některá z kuliček zkrátka ze strachu ztratí nervy a vezme si život sama. Nedovolte proto, aby se příšery dostaly příliš blízko. Důležité je reagovat rychle – nestřílejte však po svých kamarádech!

wpid-nexusae0_49.png wpid-storagesdcard0Downloadunnamed-1.png.png

Není problémem hrát hru i s přáteli, jelikož čím víc prstů se na obrazovce octne, tím víc kuliček vystřelí. Můžete si tak s kamarádem pomyslně rozdělit displej na dvě poloviny a každý bude chránit tu svoji.

Cíl hry

Každé kolo končí ve chvíli, kdy se vám podaří seskupit stanovený počet žlutých tvorečků. Automaticky tak začíná i kolo další, kde se počet potřebných kuliček zvyšuje. Zabíjet monstra hrnoucí se ze všech stran je také čím dál těžší. Cílem je získat co nejvyšší skóre.

Ve statistikách můžete kromě skóre zjistit, kolik monster jste zabili, kolik kuliček zachránili a také jak dlouhá byla vaše nejdelší hra. Zajímavá je i možnost spojení s Facebookem. Získáte tak přehled o skóre všech přátel, kteří Hopeless hrají.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SfyPfMXjx1k

Závěr

Hra má zajímavý koncept a příjemně roztomilou grafiku, zasazenou do strašidelného prostředí. Je opravdu jednoduchá a také silně návyková. Z Google Play store si hru stáhnete zdarma a nebude vás přitom obtěžovat reklamami. Zároveň vývojáři slibují spoustu vylepšení, kterých se v blízké době dočkáme.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here