Hello – SMS aplikace pro minimalisty [Recenze]

1

Pro minimalisticky založené uživatele může být hledání použitelné aplikace pro SMS mnohdy problém. Tahle je moc barevná, u této zase přebývá to či ono. Řešením je příjemná aplikace hello.

hahahaha

Co je hello?

Skvěle vypadající SMS aplikace hello překvapí řazením konverzací do záložek. Ty jsou ve tvaru bublinek s fotkou kontaktu, případně bez ní. Po kliknutí na obrázek kontaktu se na obrazovce objeví celá konverzace. Zprávy jsou ve sloupci odděleny pouze daty odeslání či přijetí.

Nemít u kontaktu přiřazen obrázek nebo často dostávat SMS od operátorů či neznámých čísel se jeví jako nevýhoda. Jelikož je bublina, která má být vyplněna fotkou, bez jakýchkoli dalších informací, neuložené kontakty a kontakty bez fotky budou označeny pouze šedou nic neříkající bublinou – případně předvolbou +420. Konverzace budete tudíž muset zobrazit, abyste se dozvěděli, kdo že vám to píše.

frfrgrr hgh dfrffref

Kromě klasického odesílání textovek nabídne hello také posílání obrázků, které je řešeno opravdu zajímavě. Pod ikonkou fotoaparátu se vám po zmáčknutí neobjeví, zda chcete obrázek vyfotit či vybrat z jiné aplikace. Obrazovka se místo toho rozdělí na dvě poloviny, přičemž v té vrchní naleznete spuštěný fotoaparát a v dolní všechny obrázky galerie.

Kamarády můžete do aplikace přizvat tlačítkem invite.

Závěr

Aplikace je vkusně minimalistická a kombinace bílé a šedé z ní udělala dle mého názoru vzhledově jednu z nejhezčích SMS aplikací, které jsou na Google Play k dostání. Jednoduchá ikonka bubliny na ploše dělat ostudu také rozhodně nebude. Kromě toho je hello zdarma a bez reklam.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here