HandsonAR – pomůže při rozhodování před koupí velkého telefonu

0

Málo kdy se stane, že se objeví aplikace, která mě opravdu ohromí. Nemusí nutně jít o multifunkční aplikaci, pro mě jsou největším přínosem ty pokrokové a nějaký stylem jedinečné. A právě to handsonAR splňuje do puntíku.

Každý to při výběru nového telefonu občas musel řešit. ,,Není to moc velké pádlo pro moji ruku?“ ,,Budu ho moci ovládat pohodlně i jednou rukou?“ Pro ty pohodlnější z nás nepřipadala návštěva obchodu, ve kterém by jsme si telefon vyzkoušeli, k úvahu. Někteří z nás to mají stížené také polohou místa, kde bydlí.

Chtěli by jste vidět, jak Váš nový telefon vypadá ve Vaší ruce a přesto se nechcete hnout z domu? Chcete aby vše vypadalo realisticky a nemáte čas ani náladu vystřihovat telefon z papíru? Zkuste elegantnější řešení.

HandsonAR spadá mezi aplikace, které zprostředkovávají tzv. rozšířenou realitu (augmented reality). Stačí aplikaci nainstalovat, spustit, najít si na internetových stránkách požadovaný telefon/tablet (například Asus Nexus 7 a mezi telefony hlavně rozměrné přístroje, u kterých je nutné/důležité ověřit si, jak pohodlně se Vám budou ovládat) a vystřihnout z papíru přidělený obrázek. Po té, co hledáček aplikace namíříme na vystřižený kus papíru v ruce, promění se ve vybraný mobilní telefon. Aplikace zatím nabízí pouze pár mobilních telefonů. Už tak jde ale o velice pěknou ukázku a postupem času se počet telefonů bude samozřejmě rozšiřovat.

Aplikace je zdarma, jediné náklady budou spojené s vytisknutím daného vzorového obrázku. Navíc je to pěkná ukázka funkcí moderních telefonů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here