GT Launcher Prime – výkonná alternativa za kterou se neplatí

3

unnamed
Nemáme ve zvyku doporučovat aplikace, které na Google Play nemají ani jednu českou recenzi. Přesto v případě alternativního uživatelského prostředí GT Launcher Prime uděláme výjimku. Protože tenhle launcher si ji zaslouží.

Zcela zdarma dostupný GT Launcher Prime totiž nabízí řadu zajímavých funkcí, za které by se nemusely stydět ani launchery placené. Nejzásadnější z nich je podpora celé řady gest. Kromě obligátního tažení prstem zespoda obrazovky nahoru a v opačném směru tu najdete dalších šest pohybů. A to jak jedním, tak dvěma prsty. K nim jdou kromě odkazů na aplikace přiřadit různé funkce a zkratky, jako je vysunutí notifikační lišty, zapnutí launcheru na celou obrazovku a tak podobně. Pro názornou ukázku gest, která GT Launcher Prime podporuje, se podívejte na následující video:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=DO5hzKVJItE

Kromě výše zmíněného v GT Launcher Prime najdete ještě například počítadlo nepřečtených zpráv, e-mailů a zmeškaných hovorů (také často doména placených verzí jiných launcherů), nevídaný počet různých skinů složek, vlastní widgety pro úsporu energie a úklid RAM, poměrně široká uživatelská nastavení a třeba panel s rychlými volbami Quick Open.

Pokud chcete prostředí svého telefonu nějak obměnit, zkuste GT Launcher Prime. Za nulovou cenu vám nabídne kvalitní náhradu s několika zajímavými funkcemi navíc.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Mě zklamalo, že mi gesta nezareagovala pokaždý, spiš skoro vubec, oproti Go launcheru, kde fungujou bez problemu

    • Já jsem nezaznamenal po prvotním zvykání problém. Asi vývojář launcher nedostatečně optimalizoval pro vás telefon. Omlouvám se, že se mi to nepodařilo zjistit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here