Google vydal vlastní aplikaci Fotoaparátu, je k dispozici v Google Play

1

Google právě nečekaně vydal vlastní aplikaci pro pořizování fotografií. Již nyní je dostupná v Google Play Store pro všechna zařízení, která pracují s nejnovějším Androidem 4.4 KitKat. Aplikace přichází s již známými funkcemi v novém hávu a také jednou novinkou v podobě nastavení hloubky ostrosti.

Google Camera 1

Celá aplikace nyní kompletně zapadá do designové filozofie Googlu a jeho nových služeb. Když si aplikaci nainstalujete do svého Nexusu, nahradí tak původní aplikaci pro fotografování z čistého OS Android. Pokud ji však nainstalujete na nějaký jiný smartphone (v mém případě na Sony Xperii Z1 Compact), objeví se pouze jako další aplikace pro fotografování. Verze od Googlu navíc není připravena na práci s hardwarovou spouští, u některých modelů tak stále bude mnohem uživatelsky přívětivější, když zůstane u původní aplikace pro fotografování dodávanou přímo výrobce. Jak jsem již několikrát zmínil, aplikace je k dispozici zcela zdarma v Google Play a jedinou podmínkou je poslední verze operačního systému Android 4.4 KitKat.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: androidpolice

1 komentář

  1. Vyzkoušejte novou funkci Rozostření … předčí i Lytro, možná ale bude třeba výkonnější model pro výpočet – testováno na Nexus 5

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here