Google vydal fotografický editor Snapseed pro Android

2

Nabídka grafických editorů pro Android je opravdu široká, svou zbraň však nyní představil také Google. Aplikace Snapseed vyhrála v miinulosti mnoho prestižních ocenění, jako například Mobilní fotografická aplikace 2012 a Nejlepší aplikace pro iPad 2011. Před nedávnem vývojářské studio Nik Software koupil Google a bylo tedy jen otázkou času, kdy se kromě iOS verze objeví také Snapseed pro Android.

Snapseed je od dnešního dne bezplatně ke stažení z Google Play Store, pojďme se tedy podívat na některé klíčové funkce aplikace. Snapseed pro Android nabídne vylepšení fotografií jedním kliknutím či manuální úpravou jednotlivých parametrů a editaci jen vybraných částí fotografie. K dispozici je samozřejmě velké množství různých možností úprav fotografií včetně oříznutí, otočení, zábavných i neobvyklých filtrů a rámečků.

Aplikace je dostupná pro telefony a tablety s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a vyšším. Podporovány jsou obrázky ve formátech JPG a TIFF. Velkou výhodou je propojení se sociální sítí Google+, které umožňuje rychlé a jednoudché sdílení vašich upravených fotografií s rodinou a přáteli.

Pokud vás editor fotografií Snapseed pro Android zaujal, můžete si jej zdarma stáhnout pomocí widgetu níže:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here