Google+ se v poslední aktualizaci ještě více přibližuje k Material Designu

0

Sociální síť Google+ je tady s námi už více než tři roky. Za tu dobu se po designové stránce razantně proměnil, pod odchodu duchovního otce Vica Gundotra se však rozběhly spekulace o jejím chystaném zániku. To se zatím nevyplnilo a pokud bychom měli posuzovat jen podle mobilního klienta služby, rozhodně bychom nemohli říct, že je vývoj jakkoliv zanedbán.

google-plus-android-material-design-2

Dnes jsme se například dočkali další aktualizace, jež přináší další prvky nedávno odhaleného Material Designu. Ty přišly už na konci prázdnin, dnešní update však přináší mírné úpravy a taky redesignovanou sekci s fotkami. Další změny můžeme pozorovat u ikony pro přidání příspěvku, jež se převlékla do červených barev.

new-google-plus

Google+ není ani zdaleka jedinou aplikací, jež se tento nový designový jazyk dotkl. V posledních dnech to byl například Kiosek a další aplikace budou bezesporu následovat. Snad se spolu s nimi brzy dočkáme i finální verze stále připravovaného Androidu L, který by měl být spolu s novým Nexusem odhalen už v následujících týdnech.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: droid-life, engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here