Google Earth pro Android

4

Google Earth je mapová aplikace od Googlu, určitě jste se s ní setkali buď v desktopové variantě nebo přímo na portálu maps.google.com.  Pro ty, kteří neviděli tuto aplikaci. Google Earth slouží k prohlížení mapových podkladů země ve 3D modelu,  včetně plastického povrchu s možností zobrazení objektu nejznámějších budov ve 3D.

Aplikace podporuje vicedotykové ovládání tak jak jej známe od vezre 2. X, dále má podporu hlasového vyhledávání. Možnost zobrazit v mapě aktuální polohu.  Podporuje lokální vyhledávání firem, zajímavých míst po celém světě. Hlavní možností je přepínání ve vrstvách a jejich nastavení od fotografii přes informace z wikipedie až po zobrazení silnic v krajině a to vše v 3D. Vyzkoušejte a poznejte své okolí dříve, než jej uvidíte na vlastní oči.

+ multitouch gesta pro zoomování
+ svižné posouvání map
+ aplikace pro Android má více vrstev než pro Iphone
– velké nároky na hardware telefonu => velká spotřeba baterie
– pouze pro Android 2.x a vyšší

Aktualizace Google Earth 1.1

+Přidána nová vrstva s názvem „oceány“ – možnost 3d pohledu na mořská dna
+Podpora Flash videí v bublinách (android verze 2.2 a vyšší)
+Možnost ovládání / otáčení dvěma prsty


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, Google Earth se dá pro Androida stáhnout od verze 2.1. V případě, že aplikaci nemůžete na Marketu nalézt, tak je to z důvodu nepodporující verze.

    Do článku umístím qr code přes barscanner budete moci aplikaci stáhnout pro Android 2.1

  2. Dobrý den…mám podobný problém tedkom mám nové HTC wildfire tj androjid 2.1 a na marketu pod vyhledáním google earth najdu jen google earth blog…..

  3. Aj ja mám android 2.1 a nedá sa to stiahnuť ani cez Barcode scanner, takže buď je v článku chyba a je to od verzie 2.2 alebo si z nás Google robí bláznov…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here