Google Curents – internetová média přehledně v jedné aplikaci

5

Google Currents

Google spustil novou aplikaci Google Currents, která jistě přijde vhod všem uživatelům tabletů a smartphonů. Díky této aplikaci budete mít k dispozici vždy aktuální informace z různých online zdrojů, RSS kanálů či světových medií. Currents se velmi podobají aplikaci Flipboard, která se stala nedílnou součástí každého iPadu. Currents všem uživatelům nabízí možnost sledovat aktuální články z různých zdrojů rozdělených dle kategorií (zde naleznete pouze anglicky psané media).

Další velmi využitelnou funkci je možnost aplikaci synchronizovat se zdroji z Google readeru (zkoušeno momentálně nefunkční v ČR :-(), díky kterému dokážete aplikaci naplnit českým obsahem. Currents se postará již o to, aby měla neustále aktualizovaný obsah (v rámci nastavení aplikace, si můžete určit, zdali se bude aplikace aktualizovat pouze na Wi-Fi či přes 3G sítě), stažený obsah Vám dokáže aplikace nabídnout i off-line.

Dalo by se říci, že Google využil absence Flipboardu na platformě Android a zacelil tuto díru svou vlastní aplikaci, kterou se nebál vydat ani pro platformu iOS. Momentálně sice na konkurenci ještě ztrácí, ale jak známe Google bude vývoj aplikace probíhat velmi rychle. Tak aby aplikace nabídla vše co konkurence a ještě něco navíc. Aplikace není momentálně dostupná v ČR, jako řešení se naskytuje možnost vyhledat Google Currents.apk na internetu a naistalovat si ji manuálně.

Google Currents Google Currents Google CurrentsOdhlásit se

httpv://www.youtube.com/watch?v=5LOcUkm8m9w


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. No ono je to hlavně jen pro USA, když jsem to zkoušel nainstalovat tak to psalo že sice je zařízení podporováno (SGS) ale že nejde nainstalovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here