GO Launcher HD pro tablety s Androidem

0

Nový GO Launcher HD for Pad, který se před nedávnem objevil v Google Play, je určen všem uživatelům tabletů s Androidem Honeycomb nebo Ice Cream Sandwich.

 

Tabletová verze známého GO Launcher EX nabízí skvěle vypadající, rychlé a plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní s mnoha užitečnými funkcemi. Launcher umožňuje uživatelům velmi jednoduše přidávat na hlavní obrazovku widgety i aplikace, třídit položky v menu podle frekvence používání či názvu, vytvářet vlastní složky pro aplikace a nastavit libovolný počet domovských obrazovek. GO Launcher HD dokáže dokonce zobrazit a jedním kliknutím vypnout aktuálně spuštěné aplikace nebo je velmi jednoduše odinstalovat přímo z menu. Tabletová verze launcheru zatím neumožňuje, na rozdíl od verze pro telefony, upravovat vzhled pomocí stažitelných témat.

 

GO Launcher HD je velmi rychlý launcher s čistým a přehledným uživatelským rozhraním. Navíc je ke stažení zcela zdarma z Android Marketu Google Play. Pokud máte tablet s Androidem 3.0 nebo novějším, neváhejte tento launcher vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here