Odklikněte si email jako přečtený – bez čtení (Gmail)

0

Stane se vám někdy, že vám dojde email na Google, zobrazí se v telefonu a vy víte co tam je, číst to nepotřebujete a stačilo by vám to jen odkliknout? Dnes můžete zprávu archivovat nebo na ni odpovědět. Nic mezi. Nebo si můžete koupit novou aplikaci, která přidává možnost označit zprávu jako přečtenou.

markasread

Ano, skutečně myslíme koupit. Za aplikaci MarkAsRead for Gmail zaplatíte 1,31 dolarů (25,77,- Kč podle Googlu). To není úplně málo, když uvážíme, že za ty peníze dostaneme jedno tlačítko, navíc do jiné, již existující aplikace. Na druhou stranu to pohodlí, které dostanete, když si odkliknete email, aniž byste ho museli otevřít a zavřít, je možná k nezaplacení.

Aplikace odklikne email a odešle informaci o jeho „přečtení“ Gmailu. Nic jiného. Nové zmínění tlačítko se objeví mezi archivací a odpovědí. Vývojáři už údajně pracují na podobné aplikaci například pro SMS zprávy. Jestli se do aplikace vyplatí investovat je na uvážení každého. V Play.Google jí sice svítí krásně hodnocení 4,9, zatím ji však hodnotilo pouze 13 lidí, údaj tedy nebude úplně vypovídající.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here