Gizmo tablet – 8″ tablet pro děti od Verizonu

0

tablet

Společnost Verizon vydala zcela nový Android tablet se zaměřením ideálního prostředí pro děti.

Tablet pojmenovali GizmoTab a je k dispozici na Verizon online obchodech a také v kamenných obchodech. Prodává se za $ 249,99 (6 250 Kč) nebo si ho zákazníci mohou pořídit na splátky za $10.41 (260 Kč)  měsíčně po dobu 24 měsíců.

Tablet má 8″ displej s rozlišením 1920 x 1200, dále 8-mi jádrový Qualcomm Snapdragon procesor 617 a 3 GB paměti RAM. K dispozici máte 16 GB vnitřní paměti a slotem pro microSD karty a baterie GizmoTabu, která nabízí kapacitu až 5100 mAh. GizmoTab je také vybaven 8-mi MP fotoaparátem na zadní kameře a na přední kameře má 5 MP. Tablet má systém Android  6.0.1.

Tablet je vybaven až 300 prémiovými vzdělávacími aplikacemi, dále je tam appka „Parent Dashboard“, která umožní rodičům sledovat, co děti dělají na svém tabletu, např. pokrok v některých aplikacích a dokonce dětem můžete povolit a zakázat appky podle svého zvážení. Dashboard dokonce umožňuje rodičům kontrolovat dětem hesla a účty.

Při koupi GizmoTabu, Verizon nabízí zákazníkům dárkový poukaz v obchodech: Toys R Us, Barnes & Noble, nebo The Gap. Rodiny, které si koupí GizmoTab a k tomu také koupí GizmoGadget nebo GizmoPal 2 dostanou dárkový poukaz v hodnotě $ 100 (2 500 Kč).

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here