Gingerbread Dash! – Utíkej, Perníčku, utíkej!

0

Pomůžete utéct malému ubohému perníčkovi před mlsnou liškou? Zkuste tuto jednoduchou skákačku, která vás určitě chytne a jen tak nepustí. A nebojte se, i přes ten pohádkový začátek recenze to rozhodně není hra jen pro děti.

Byl jednou jeden starý pán se starou ženou, kteří žili v malém starém domě na kraji lesa. Jednoho dne, když paní pekla perníčky, vytvořila malého chlapce ve tvaru perníku a dala ho péct. Když byl upečený, otevřela troubu a perníček rychle vyskočil ven. Běželi za ním, ale nechytili ho pán ani paní. A tak Perníček běžel dál a potkával další zvířata a lidi, vysmíval se jim, ale nikdo ho nechytil. Potom potkal lišku…

Právě v tuto chvíli se ocitáte ve hře Gingerbread Dash! Předem vám prozradím, že osud Perníčka už je zpečetěn, na vás jenom záleží, jak daleko se mu podaří doběhnout. Nebo přesněji doskákat. Hra se ovládá pomocí akcelerometru naklápěním telefonu doprava a doleva. Čím více telefon naklopíte, tím rychleji se Perníček pohybuje. Cestou můžete také sbírat hvězdy, po nasbírání určitého počtu hvězd získáte nějaký zajímavý bonus. Nezapomeňte ale, že za vámi běží obří liška, která by si na Perníčkovi ráda smlsla. Ještě větším nebezpečím jsou ale vodní příkopy a zvířata.

Gingerbread Dash! je velmi zábavná hra, která potěší snad každého hráče na Androidu. Výsledky ze hry můžete jednoduše sdílet také se svými přáteli na Facebooku a Twitteru. Nechybí ani možnost porovnání výsledků online s hráči z celého světa. Dostupné jsou dvě verzi hry: Lite s reklamou a plná verze bez reklamy za rozumný poplatek.

Gingerbread Dash! Lite menu

Gingerbread Dash! Lite

Gingerbread Dash! full

httpv://www.youtube.com/watch?v=trAxuLpbOGI&feature=player_embedded

Gingerbread Dash! Lite (zdarma)
Gingerbread Dash! (0,89 €)

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 3,9 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma (lite) / 0,89 € (plná verze)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here