Gallery Lock Pro – pro tajnůskáře

2

Alespoň my školou povinní to jistě známe. Položíte svůj (nový) telefon na lavici a během chvíle jen překvapeně pozorujeme, jak ho nějaký nenechavec ochmatává nebo dokonce probouzí a ,,kontroluje“ obsah.

Pro všechny z nás je samozřejmé ctít soukromí druhých. Nebo by to alespoň tak být mělo. Pokud ovšem  lidem ve svém okolí nevěříte a chcete mít přeci jen nějakou pojistku, mrkněte na Gallery Lock. Leckdy Vás zachrání od nepříjemného vysvětlování. A propo – nikomu do toho nic není. Do jisté míry má každý v telefonu kompromitující fotografie nebo videa, které nejsou pro zraky všech. Chraňte tedy své soukromí.

Od toho všeho je tady aplikace Gallery Lock Pro. Už samotný fakt, že je aplikace v TOP 50 aplikací, které v telefonu prostě musíte mít lecčemu napovídá.

Vyjmenujme si tedy základní funkce, které Gallery Lock Pro nabízí:

  • podpora zamykání gestem, PINem
  • jednoduché propojení s interní galerií
  • skrytý mód – ikona aplikace není v menu dostupná
  • třídění souborů a složek
  • skrytí jak fotek, tak i videí
              

Hned na začátek doporučuji zakoupit placenou verzi Pro – ta obsahuje všechny vyjmenované funkce, nejste limitováni ani počtem skrytých videí/fotek, ani časem. Aplikace je na Google Play dostupná za přibližně 52 Kč, což nikomu kapsu neutrhne. Nejdůležitějším faktem také je, že je aplikace plně lokalizovaná do češtiny. Tedy né, že bych podceňoval všeobecnou znalost anglického jazyka v české republice, ale celkovou práci z aplikací to velmi zpříjemňuje.

Zastavím se ještě u funkce: skrytý mód. Pokud si nepřejete, aby byla ikona aplikace viditelná a zbytečně tak dráždila představivost, je možné samotnou ikonu ukrýt. Aplikaci pak spustíte pouze přes číselník zadáním speciálního kódu, který by jste na klávesnici jinak nikdy nezadali. Šikovaná vlastnost.

Dost psaní, nic neřekne více, než samotné video autorů:

Ať už potřebujete ukrýt kompromitující materiál, nebo prostě jen máte rádi svoje soukromí, je aplikace Gallery Lock tou pravou. Zkušenosti uživatelů jsou pozitivní, čemuž odpovídá velmi vysoké hodnocení na Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak je to s ukončováním aplikace? Má nějakou obranu proti jednoduchému kroku, že zajdu do nastavení a vypnu ji, nebo ji vypne nějaký z programů, které mají ukončování aplikací na starosti?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here