G-Alarm – šikovný pomocník

1

Každý to známe, ten otravný zvuk, který signalizuje, že je čas vztávat a vydat se do dalšího dne. Ano, budík! Bezpochyby jeden z nástrojů, který by i přes svou nepopularitu neměl chybět ve vašem mobilu.

G-Alarm od společnosti Ageye však nemusí být příliš zatracován, neboť plánovat začátek příštího dne je pomocí této aplikace velmi příjemné, dokonce až zábavné a to díky grafice a možnosti detailního nastavení jednotlivých budíků.

V čem, že je tato aplikace jiná, než ostatní budíky? G-Alarm nabízí rozsáhlé nastavení, můžeme si určit, zda se budík vypne, zatřeseme-li telefonem nebo pokud jej položíme displejem k zemi. Můžeme si také určit dobu podsvícení a samozřejmě nechybí ani export či import již nastavených budíků.

Při vytváření budíku vás určitě neméně nadchnou i tyto možnosti – jednou z nich, ne však nijak vyjimečnou je playlist, kde si nastavíte zvuky budíku, třeba vaši oblíbenou písničku.

Další funkce Snooze time patří mezi pěkné vychytávky, neboť určuje standartní dobu, o kterou se dá budík posunout po jeho spuštění, můžeme si také nastavit, aby se doba zkracovala při opakovaném posouvání, a to o procentuální část.

Show task to je opravdová lahůdka, která překvapí i zabaví. Díky Show task totiž musíte budík deaktivovat úkolem a to buď matematickou rovnicí nebo hrou, kdy se snažíte dostat kuličku do jamky, samozřejmě nechybí ani obtížnost. To se hodí pokud jste schopni budík nevědomně vypnout, nebo chcete-li se pobavit hned po ránu. Nakonec si můžeme budík podbarvit třeba pěkným obrázkem, který vás rozveselý či naladí.

Některým to může příjít jako zbytečné a pro jiné je to myslím dokonalá aplikace, kterou můžete mít za pouhých 50 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here