Foursquare vychází ve verzi 3.0

0

Foursquare pro Android vychází ve verzi 3.0., která přináší spoustu novinek začněme hlavní novinkou. Nová záložka Explore nabízí doporučení na zajímavá místa ve Vaší blízkosti podle předdefinovaných kategorii, jako jsou například obchody, kavárny, noční bary atd. V úvahu jsou také brána místa, které Vy nebo Vaši přátelé navštívili v minulosti, jaká je právě denní doba atd.

Nová verze také nabízí vylepšení v žebříčcích nově s týdenním barometrem činností. Zavádí se nové odměny za věrnost v programu Speciál. Pro firmy je přichystána nabídka 6 odměn, které mohou přichystat pro uživatele Foursquare. K lehkému nalezení podniku, který zvýhodňuje uživatele Foursquare nyní slouží záložka Places, která najde nejbližší podnik s výhodami.

foursquare foursquare

qr foursquare
Zdarma

Co je to Foursquare podle wikipedie – internetový společenský portál. Jeho podstatou je možnost podělit se s dalšími uživateli o svoje aktivity a místa, kde trávíme volný čas.

  • zaregistrujeme se na serveru Foursquare.com
  • navštívíme svoji oblíbenou restauraci
  • na svém mobilním telefonu nebo notebooku navštívíme svůj účet a zveřejníme návštěvu („čekneme se“), pokud máme telefon s GPS a jedná se například o iPhone nebo mobilní telefony s operačními systémyAndroidBlackBerrySymbian, existuje přímo Foursquare aplikace
  • pokud jsme prvním návštěvníkem, tedy naše místo nemá ještě ve Foursquare zápis, jednoduše ho vytvoříme.

Společenská aktivita Foursquare tedy slouží k budování širšího okruhu přátel, kteří například navštěvují Vaši oblíbenou restauraci, kavárnu, park, obchod.

Pokud navštěvujete dané místo nejčastěji ze všech uživatelů, můžete se stát i virtuálním starostou daného místa. Za uskutečněné návštěvy získává uživatel virtuální body, za které dostane virtuální trofeje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here