Flipboard Beta – Oficiální betaverze ke stažení!

0

Při představování Samsung Galaxy S III jsme se dozvěděli, že se zařízením příjde na Android i populární čtečka z iOS – Flipboard. Během několika dní se podařilo vývojářům z XDA-Developers vytáhnout .apk soubor právě z SGS III, který nebyl ještě v prodeji. Ovšem tato vyextrahovaná verze měla pár vad – sekala se, padala a nepodoporovala háčky a čárky. Právě kvůli tomu mnoho uživatelů tuto řtečku zavrhlo.

Ovšem včera vývojáři Flipboardu se nejspíše dostali do fáze, kdy potřebují čtečku otestovat i na jiných zařízeních. Proto vydali Flipboard ve verzi 1.8.4 beta 1, který opravuje chyby, které byly v původní vyextrahované verzi (háčky a čárky jsou plně podporovány, bez pádů a seků). Ovšem otázkou zůstává, jestli vývojáři nechají čtečku běžet navždy, nebo ji po nějaké době zablokují pomocí nějakého on-line kódu, který si čtečka stáhne.

Sám čtečku testuji a jsem velice překvapen, jak svižně běží oproti první verzi čtečky z XDA, která se nedala vůbec používat.

 

 Co je to Flipboard ?

Flipboard je RSS čtečka, která se stala na iOS velkým hitem. Flipboard je aplikace, ve které můžete formou obrázkového magazínu sledovat vybrané webové stránky, RSS zdroje či nejnovější příspěvky na sociálních sítích, např. Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

 

Flipboard Beta ke stažení ZDE! (.apk)


Zdroj:
Androidpolice.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here