Vyhledávání souborů, nebo emailů nebylo nikdy tak jednoduché

0

FINDIT FINDIT11android-aplikácie-FindIt_3-154x275

Určitě jste se již setkali s problémem hledáním vašich souborů, příloh, nebo samotných emailů a museli jste přepínat mezi různými službami, proto jste mnohdy nic nenašli. Aplikace Findit vyhledá veškerý obsah, který zahrnuje vámi zadané slovo, nebo dokonce větu. Zatím podporuje pouze 3 služby, jako je Gmail, Disk Google a Dropbox.

Mnohé z vás zajisté potěší filtr pomocí kterého můžete vyhledávat osoby, dokumenty, nebo podle času.Pro využití služby je nezbytné se zaregistrovat a nastavit si účty, které chcete s aplikací propojit, aby jste se nemuseli při každém spuštění přihlašovat. Registrace je velmi jednoduchá a proto si stačí pouze zvolit heslo a váš email.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1TkztQ4QDT4

Těšit se můžete na intuitivní ovládání a velmi povedené grafické prostředí ve kterém se neztratíte. Jako jednu z mála aplikací o kterých jsem psal, si ponechám ve svém telefonu, neboť se vývojářům opravdu povedla. Rozhodně bych na vašem místě nad jejím stažením neváhal, poněvadž za vyzkoušení nic nedáte. V obchodě play je dostupná zcela zdarma a to bez reklam, které vás často donutí aplikaci smazat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here