Festival Jeden svět 2014 má svou aplikaci pro Android

0

jeden svet 1 jeden svet 2 jeden svet 3

I letošní ročník mezinárodního festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který pořádá organizace Člověk v tísni, má svou vlastní aplikaci pro Android.

Aplikace s jednoduchým názvem Jeden svět 2014 nabízí abecedně řazený seznam všech dokumentárních filmů, které budou během letošního ročníku vysílány, včetně jejich popisu a dalších informací. U každého ze snímků také najdete čas a místo promítání, které si jedním kliknutím můžete do uložit do oblíbených. Ke všem plánovaným projekcím, které vás zajímají, máte přístup ze záložky Můj program. Užitečnou funkcí aplikace je test s šesti otázkami týkající se vašich zájmů, po jejichž zodpovězení vám budou nabídnuty filmy, které by vás mohly zajímat.

Aplikace má v současné době poměrně nízké hvězdičkové hodnocení, první verze aplikace byla totiž velmi pomalá a obsahovala chybu, kvůli které se některým uživatelům neukládaly filmy do Můj program. Nedávná aktualizace však údajně dané problémy vyřešila a k tomu přidala podporu zařízení s Androidem 2.3 Gingerbread a vyšším.

Pokud se chystáte navštívit některý z dokumentů v rámci festivalu Jeden svět 2014, můžete si aplikaci bezplatně stáhnout z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here