Fast Reboot – utilita pro zrychlení smartphonu

9

Také jste zaznamenali zhoršení výkonu smartphonu s Androidem v průběhu požívání. Největší rozdíl můžete pozorovat v odezvách po spuštění telefonu, které jsou velmi svižné a rychlé na rozdíl od odezev při delším používání přístroje. Říkáte si čím to je? Především je tato nemilá vlastnost přístroje způsobená nedostatkem volné operační paměti. Jednoduché řešení nabízí aplikace Fast Reboot, která rychlým způsobem vyčistí operační paměť a Váš smartphone bude opět rychlý. Tato utilita nevyžaduje ROOT telefonu a je určena pro všechny zařízení s Androidem 1.5+

Fast Reboot Fast Reboot


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze Androida: 1,5+
Velikost: 20kB

9 KOMENTÁŘE

  1. neudela nahodou lepsi sluzbu „Advanced Task Killer“? Ten bezi na pozadi, monitoruje, a ma nejaka nastaveni i pro auto kill, ignore list, atp. Ale mozna tahle app dela i neco jineho, mne ale zatim k instalaci nepresvedcila. Ma nekdo zkusenosti s obema?

    • Osobne jsem používal obojí a fr mne přesvědčil hlavně svou jednoduchostí. Ono po každém reinstalaci ROMky znovu vše nastavovat (vim ze šla záloha) a celkové mi atk nesedl.

  2. tuto app mam asi tyzden a som spokojny funguje to asi tak ze stlacite na ikonku a ona vam ako keby spravila rychli restart androidu asi behom 3-5s mate vsetko spat ale os vam bezi rychlejsie a aj mate viacej rammky 🙂

  3. Momentálně jsem nainstaloval a porovnával rozdíl mezi Task killerem a Rebootem. Za běhu mého zaneřáděného eSkového samsungu, který si rád dával na čas s reakcema jsem spustil Reboot a efekt rychlosti byl mnohem lepší nežli u Tasku. Je to tím, že nemilosrdně zavře vše co máte na pozadí. Dokonce i to co Task nenajde. Četl jsem tu reakci že vypíná i budík a nemám s tím problém. A vesměs teď díky rychlému soupisu, který se zobrazí hned po zapnutí funkce, (škoda, že jen na chviličku) mohu vyhodit aplikačky co nepotřebuji a brzdí systém. Takže pro Reboot dávám palec nahoru(:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here