Euro 2012 v Androidu

0

Euro 2012

Dnes odstartoval sportovní svátek pro všechny fotbalové fanoušky Euro 2012. Pro všechny fandy přinášíme seznam aplikací, které by neměly chybět v žádném Androidu.

Official UEFA EURO 2012

Oficiální aplikace k ME ve fotbale UEFA EURO 2012 je velmi jednoduchá na ovládání a přehledná. Nabízí informace o aktuálním dění na šampionátu, tiskové zprávy, výsledky, tabulky, sestavy a pořadí týmů. Pro ty náročnější, kteří si chtějí u aplikace zkrátit dlouhou chvíli, jsou připraveny další funkce. Určitě zaujme možnost prohlídnout si soupisky týmů včetně fotografií. Po každém zápase v aplikaci neleznete aktuální fotografie a videa ze zápasu.

Official UEFA EURO 2012 Official UEFA EURO 2012 Official UEFA EURO 2012


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

EURO 2012 Rozpis

Tato aplikace nabízí kompletní harmonogram mistrovství Evropy v roce 2012 v Polsku a na Ukrajině. V rámci aplikace máte možnost filtrovat zápasy podle stadionů, skupin či data odehrání. V rámci aplikace naleznete novinky a výsledky z turnaje. Během zápasů můžete sledovat živé skóre.

EURO 2012 Rozpis EURO 2012 Rozpis EURO 2012 Rozpis


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ME2012

  

T-Mobile  pro letošní fotbalový šampionát připravil aplikaci ME2012 . Aplikace nabízí klasické informace v podobě popisů stadionů a pořadatelských měst, tabulek, výsledků, rozpisů, zápasových statistik, detailů o týmech a hráčích. ME2012 ale nabízí i další obsah, jako jsou exkluzivní video reportáže a textové vstupy od profesionálního zpravodaje, možnost nakouknout do zákulisí natáčení fotbalových reklam pro T-Mobile, do hotelu a na tréninky, „making of“ videa z focení fotbalistů na plakáty, netradiční rozhovory s hráči, možnost zaslání vzkazu našemu národnímu týmu a soutěže o hodnotné ceny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Něco pro odreagování pro všechny fanoušky

Fotbálek

   

Fotbálek je jednoduchá sportovní hra s dvěma hráči a míčem, který musíte dostat do branky protihráče. Hra nabízí tři stupně obtížnosti a dva režimy: pro jednoho hráče nebo multiplayer pro dva hráče na jednom zařízení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fandi nahlas

   

Poslední aplikace nabízí sadu zvukových efektů, které vám pomohou navodit tu správnou fotbalovou atmosféru i doma u televize. Kromě české hymny najdete v aplikaci trubku (foukání do mikrofonu), buben (ťukání prstem na displej) a řehtačku (otáčení telefonu).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=ivpy0fjXxdM

adidas EURO 2012 LiveWallpaper

Žívé tapety s fotbalovými míči a vlajkami ůčastníků ME-.

adidas EURO 2012 LiveWallpaper adidas EURO 2012 LiveWallpaper adidas EURO 2012 LiveWallpaper


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here