Español – výuka Španělštiny pro Android

3

Google Play je plná různých výukových programů, které nám pomáhají zdokonalovat se ve slovní zásobě nebo třeba také ve stavbě vět.

Před zhruba týdnem se ale objevila zajímavá aplikace na výuku španělštiny. Aplikace pochází z dílny českého vývojáře Juraje Krivdy a Michala Mátla. Tato aplikace je vhodná hlavně pro začátečníky samouky, popřípadě pro středně pokročilé uživatele španělského jazyka.

Veškerá slovní zásoba a slovní fráze jsou seskupena do 26 kategorií, jako je například: dovolená, práce, rodina, město atd. Vše je navíc zpříjemněno faktem, že si veškerý obsah můžete poslechnout a pochytit tak základy výslovnosti španělského jazyka. Aplikace v součtu nabízí přes 1000 frází a slovních spojení, což je pro začátečníky více než dost.

          

Aplikace také nabízí možnost uložit si vybrané fráze k oblíbeným a tím tak práci zrychlit. Aplikace pracuje s internetovým připojením, po té, co do aplikace dané fráze a slovní spojení nahrajete, lze s ní pracovat i offline. Kdykoli, kdekoli.

Aplikace je dostupná pro všechny Google Play za příjemnou cenu bezmála 2 eur, v přepočtu apliakce vychází přibližně na 45 Kč. Určitě stojí za vyzkoušení, kvalitní učební program španělského jazyka pro Android tu chyběl již delší dobu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here