Dynavix vydává navigaci pro Android

5

Česká společnost Dynavix dnes vydala navigační software pro Android. Nová navigace přichází s českými hlasovými pokyny včetně vtipných hlášek herce Pavla Lišky a kvalitními mapovými podklady, které jsou přístupné offline.

Jednou z největších výhod aplikace od Dynavix je přístup k aktuálním dopravním informacím, díky kterému vám navigace může sdělit přesný čas příjezdu do cíle nebo navrhnout alternativní trasu. Pokud si aplikaci zakoupíte do 10. srpna, získáte tuto službu na jeden rok zdarma.

Dynavix pro Android dále nabízí například navigaci do jízdních pruhů, navigaci na kontakty z vašeho adresáře, zvukové varování v případě překročení rychlostního limitu, vytvoření alternativní trasy, nastavení zakázaných úseků, významné budovy ve 3D, automatický přepočet trasy v případě špatného odbočení, denní nebo noční mód s automatickým přepnutím, upozornění na radary a rozšířenou databázi čísel popisných.

 

Poměrně ojedinělou funkcí je možnost importu radarů, omezení rychlostí nebo jiných bodů zájmu pomocí souboru ve formátu CSV či OV2. Nesmíme zapomenout zmínit ani další zajímavé funkce, které navigace nabízí. Jedná se například o sdílení polohy prostřednictvím emailu, navigaci po zadání zeměpisných souřadnic, navigování v tunelech, funkci „vezmi mě domů“ či navigaci na pozadí. Vývojáři také dbali na možnost přizpůsobení, uživatel proto může přepínat mezi 2D a 3D mapou, upravit barvy mapy, změnit údaje zobrazené v infopanelu nebo si vybrat jedno z 3D aut.

Dynavix pro Android, který je dostupný pro smartphony s Gingerbreadem a Ice Cream Sandwichem, si můžete stáhnout z Google Play Store. Za verzi s mapami střední Evropy zaplatíte 999 Kč a celoevropská verze vás přijde na 1749 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: tisková zpráva

5 KOMENTÁŘE

  1. Škoda, že nedali nějakej TRIAL na vyzkoušení. Koupit jen tak navigaci za litr a pak nebít spokojen, to se mi moc nechce. Zkusím tedy alespoň tu „Dynavix T-Mobile edition“, která je zdarma. Uvidím, o co je osekaná 🙂 

    • Přesně tak, každý výrobce pořád kvičí, jak lidi kradou, ale pořád nás nechávají kupovat zajíce v pytli. Takže každý si to logicky stáhne cracknuté aby to vyzkoušel no a už nemá potřebu to kupovat. Takže Dynavixi děkujeme, ale máš o jednoho zákazníka méně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here