Durex uvolnil svou aplikaci Connect pro lepší sex

0

durex

Značka Durex dnes odhalila poslední kapitolu své kampaně „Durex Connect“ a představila aplikaci pro smartphony, která nám pomáhá ve sbližování.

Před třemi týdny se značce Durex podařilo mystifikovat lidi po celém světě dráždivou zprávou o technologickém průlomu, který by mohl znamenat revoluci v našich sexuálních životech.

Virální video, jež zhlédlo přes 40 milionů lidí, ukazuje páry posedlé technologiemi a jejich reakci na odhalení, že onen ložnicový zázrak je prostě jen tlačítko „vypnout“.

Ovšem po bezprecedentní mezinárodní odezvě a přesvědčivém výzkumu Durhamské univerzity o dopadu posedlosti technologiemi na naše vztahy (včetně toho, že 40 procent respondentů připustilo, že během sexu vzalo telefon), vyvinula světová jednička v oblasti sexuální pohody aplikaci, která nabízí jednoduché řešení: synchronizuje naše telefony, aby spolu spaly a nechaly nás udělat totéž.

Aplikaci ,Durex Connect‘ si můžete zdarma stáhnout pro platformu Android. Jde o uživatelsky přívětivý způsob synchronizace vašeho telefonu s partnerovým, aby se ani jeden z vás nemohl vykroutit ze slibu jednoznačně netechnologického sblížení. V předem domluvenou dobu nebo po spontánní dohodě aplikace jednoduše zakryje displeje vašich telefonů, čímž mobily de facto uspí a odstraní tak všechny rušivé elementy a vy se můžete věnovat jeden druhému.

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here